Doprava a platba

Zásilky pro vás pečlivě balíme a zasíláme poštou do Balíkovny nebo kurýrem GLS.

 

-Česká pošta Balíkovna 63 kč

PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1500 KČ POŠTOVNÉ DO BALÍKOVNY ZDARMA!

-Kurýrem GLS 99 kč

    Spolehlivé doručení balíku během stanovených standardních časů

-ParcelShop GLS 89 kč

    V České republice je aktuálně více než 500 ParcelShopů. Výdejní místa se v současné době nachází v nejrůznějších obchodech a obchodních centrech po celé ČR.

-Osobní odběr po dohodě, platba předem

 

 

Platby

-Platební kartou

-Převodem

-Platba QR kodem

-Dobírka +45 kč

 

 

 -Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

-Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky
 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty na platební bránu

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267